Nastava počinje sutra, uz mogućnost skraćenih sati

skola-zima

”Nastava u svim školama, osnovnim i srednjim, u Hercegovačko-neretvanskoj županiji počinje sutra, odnosno 11. siječnja”, rekao je predsjednik Sindikata učitelja HNŽ-e Slavko Lauš za Bljesak.info.

Nakon obavljenih konzultacija Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta HNŽ sa ravnateljima škola, predstavnicima sindikata i drugim zainteresiranima, zaključeno je da nastava u drugom polugodištu u osnovnim i srednjim školama koje rade po nastavnom planu i programu na hrvatskom jeziku započne prema ranije donesenoj odluci, odnosno sutra, 11. siječnja 2017. godine.

Ravnatelji škola će, sukladno s vremenskim i uvjetima za održavanje nastave u svakoj pojedinačnoj školi, donijeti odluku o eventualnom skraćenju nastavnog sata, priopćeno je iz Vlade HNŽ-a.

Cijlu vijest objavljenu na Bljesak.info možete pročitati OVDJE.